Menu

Styl dla każdego!

Ten blog głownie będzie o stylu i popularnych markach ciuchów i nie tylko.

Anti Social Social Club

emkuq

Niestety nie jesteśmy pewni czy była to prowokacja czy też nie, ale jeśli ktoś na „fejsbukowych grupkach” wystawia czarny crewneck, wyposażony wyłącznie w biały napis Anti Social Social Club i życzy sobie za niego bajońską sumę to coś pękło. Od razu zaznaczamy, że nie chodzi nam o farbę na podeszwach wybranych butów, ale po prostu w nas, w środku coś pękło i przy okazji skłoniło do poszerzenia wiedzy na tematu tego brandu. Dodatkowo chcielibyśmy odkryć fenomen ciuchów z enigmatycznym, lekko falującym napisem…

Dlatego też w poniższym artykule postaramy się przybliżyć Wam profil Anti Social Social Club. Wyjaśnimy co to jest i co to znaczy. Skupimy się także na sylwetce głównego pomysłodawcy brandu i prześledzimy wszystkie ważniejsze wydarzenia. Mowa tu o tych, które odkształciły się na rozwoju i historii tej marki, która na rynku istnieje tak naprawdę może nieco ponad dwa lata.


antisocialsocialclubhoodie1_1024x1024

 

ZAŁOŻYCIEL

Założycielem Anti Social Social Club jest ekscentryczny 28-letni Neek Lurk. Ten spokojny ziomek opisuje siebie jako typowego nerda, który przy okazji jest miłośnikiem japońskiego porno i samochodów. Jednak nie jest to gość, który pojawił się znikąd, bowiem pierwsze szlify w „branży” zbierał u załogi Stussy, składając t-shirty w stacjonarnym sklepie, by następnie objąć stanowisko Managera od Social Media. Całkiem możliwe, że to właśnie tam poznał założyciela Undefeated – Eddie Cruza, który jak się później okazało, wywarł bardzo duży wpływ na Neeku. W sieci można nawet znaleźć informacje, że Cruz był w pewnego rodzaju mentorem Lurka.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Anonim] *.knc.pl

    supi

© Styl dla każdego!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci